MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 9741040
nr 974 1040
Vitrinskåp
längd: 104 cm, djup: 36 cm, höjd: 187 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 19:56:27
17/8 17:37:13